Rozbudowa parku maszyn

28 listopada, 2021

Koniec grudnia to dobry czas na podsumowania. Zeszły rok był dla nas bardzo ważny pod względem inwestycyjnym. Park maszynowy został wzbogacony o kilka nowych maszyn. Wśród nich:

Spawarka laserowa FANUCI

Spawarki laserowe FANUCI wyposażone są wyłącznie w komponenty najwyższej jakości gwarantujące niezawodność i stabilność procesu spawania laserowego. Za najwyższą precyzję procesu spawania odpowiada autorska głowica laserowa Fanuci PRO Wobble z systemem elektrycznego sterowania soczewką (oscylacja) oraz automatycznego podawania drutu.

Technologia spawania laserowego zapewnia absolutną stabilności i jakości procesu, a także gwarantuje najwyższą precyzję spawania materiału. Jest to obecnie najlepsze i najtrwalsze rozwiązanie spawalnicze dostępne na rynku. Doskonale zastępuje tradycyjne spawanie w szczególności w cienkich blachach z m.in. stali nierdzewnej, czarnej, blachy ocynkowanej, aluminiowej, miedzi i innych materiałów metalowych.

Wydajna i precyzyjna tokarka CNC Doosan Lynx 2100

Doosan Lynx to bardzo nowoczesne centrum tokarskie. Zaprojektowane do produkcji elementów i części z wyjątkowo dużą dokładnością.

System do cięcia laserowego Bystronic BySmart Fiber

Bystronic BySmart Fiber pozwala na superszybkie cięcie przy zachowaniu znakomitych parametrów cięcia z wysoką wydajnością produkcji oraz doskonała jakość cięcia w przypadku cienkich i średnio grubych arkuszy blachy. Szeroki zakres zastosowań. Oprócz stali, stali nierdzewnej i aluminium możliwa jest również obróbka metali nieżelaznych z doskonałą jakością.Wszystkich zainteresowanych usługami najwyższej jakości na nowoczesnym sprzęcie zapraszamy do współpracy!